kurs ilustracji pracownia artystyczny
6. Kurs ilustracji
Kurs ilustracji. Jeśli uwielbiasz przenosić świat ze swojej wyobraźni na papier lub może po prostu interesujesz się tworzeniem ilustracji, ale nie wiesz od czego zacząć – ten kurs jest dla Ciebie!. U nas rozwiniesz swój warsztat i umiejętności ilustratorskie, poznasz różnorodne media, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się w świecie ilustracji. Dowiesz się jak w twórczy sposób wykorzystać manualne i tradycyjne techniki do zilustrowania wybranego tekstu. Postaramy się także pobudzić Twoją wyobraźnię, aby wspomogła Cię w kreatywnym ilustrowaniu tekstu bez powielania utartych schematów. Może nawet uda nam się obudzić w Tobie wewnętrzne dziecko, kto wie?. Półroczny kurs obejmuje tematy takie jak: wstęp do technik ilustracyjnych; różnorodność kompozycji; kreatywna praca z tekstem. Jak ilustrować to, czego w tekście nie ma, praca z przyjacielem – szkicownikiem.
Podsumowaniem kursu będzie stworzenie trzech do pięciu pełnowymiarowych ilustracji do wybranego tekstu – istniejącego, bądź autorskiego, jeszcze uśpionego w waszej wyobraźni.
Zajęcia odbywają się w sobotę i trwają 4 godziny zegarowe. Pracownia mieści się przy ul. Niciarnianej 2/6 w Łodzi.
Podsumowaniem kursu będzie stworzenie trzech do pięciu pełnowymiarowych ilustracji do wybranego tekstu – istniejącego, bądź autorskiego, jeszcze uśpionego w waszej wyobraźni.

oferujemy

– nauka od podstaw
– rozwój własnego talentu
– różne techniki ilustracyjne (kolarz, akwarela, kredki)
– dobór odpowiednich narzędzi
– kreatywna praca z tekstem
– 4 godziny zegarowe zajęć

formularz zgłoszeniowy

Pierwsze zajęcia są darmowe, wystarczy zabrać ze sobą potrzebne narzędzia z domu.

Administratorem danych jest Michał Czuba, kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji usługi. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych.

Przewiń do góry

Aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny strona korzysta z plików cookie.